Wyszukiwarka lotów Azair

Przedstawiamy wyszukiwarkę lotów, która pomoże Wam rozpocząć planować podróż. Strona Azair.eu dostępna jest w języku polskim i jest całkowicie darmowa.

 Azair.eu to narzędzie multifunkcyjne, pozwala na odnalezienie interesujących nas połączeń w określone miejsce, region, w mniej lub bardziej określonym okresie. Jest w pełni intuicyjne. Czytelny układ pozwala na szybkie ustawienie pożądanych parametrów, resztę wyszukiwarka robi sama.

Jak czytamy na stronie:

Tradycyjna metoda badania przelot (np. przy użyciu stałej daty wylotu i powrotu, rozszerzony przez zaledwie kilka dni w najlepszym wypadku) jest beznadziejnie przestarzała i nie służy potrzebom dzisiejszych turystów.

Z tego powodu stworzyliśmy AZair – wyszkuiwarkę, która nie wymaga wprowadzania dokładnej daty podróży. Trzeba tylko wiedzieć, na ile dni około chcesz podróżować (jeśli lecisz w obie strony), w którym to okresie (np. „w lipcu lub sierpniu”) i do których miejsc przeznaczenia lub w jaki region (np. „wybrzeże Morza Śródziemnego”, „Południowa Hiszpania” czy„Wyspy greckie„). AZair następnie łączy wszystkie dostępne połączenia i daje Ci przegląd najtańszych opcji. I to wszystko dzieje się tylko w mgnieniu oka.

 
Obsługa narzędzia jest prosta:
Krok 1.: ustalamy, czy potrzebny nam lot w jedną czy w dwie strony
Krok 2.: wybieramy miejsce wylotu
Krok 3.: jeśli mamy możliwość wylotu z więcej niż jednego lotniska, klikamy DODAJ LOTNISKA W POBLIŻU (np. Poznań, Wrocław, Berlin)
Krok 4: wybieramy miejsce przylotu. Jeśli chcemy, możemy dodać więcej niż jedno lotnisko (patrz krok 3..)
Krok 5: Azair.eu ma tę zaletę, że znajdzie dla nas najtańsze połączenia, gdy tak naprawdę nie wiemy dokąd chcielibyśmy się wybrać. Wystarczy jako miejsce docelowe wpisać „Gdziekolwiek”, a wyszukiwarka odnajdzie dla nas najtańsze dostępne aktualnie loty.
Krok 6.: ustalamy interesujące nas widełki czasowe
Krok 7.: ustalamy długość pobytu (minimum – maksimum)
Krok 8.: ustalamy ilość podróżnych, maksymalną ilość przesiadek czy możliwość nocowania na lotnisku
Krok 9.: ustalamy walutę, w jakiej Azair.eu ma wyświetlić wyniki wyszukiwania

Po ustawieniu w/w parametrów  Azair.eu rozpoczyna wyszukiwanie. Wyniki prezentują się w następujący sposób:

Klikamy na interesujący nas wynik wyszukiwania, aby sprawdzić jaką linią lotniczą odbędzie się dany lot.

WAŻNE! Po kliknięciu na dany lot NIE dokonujemy rezerwacji biletu lotniczego z poziomu odnośników w Azair, ponieważ doliczane są za to dodatkowe opłaty. Wyszukiwanie ma dla nas charakter informacyjny i wskazuje, na stronę czyjego przewoźnika mamy się udać, aby zabukować bilety na nasz lot. W tym przypadku będzie to Ryanair. Rezerwacja bezpośrednio na stronie przewoźnika pozwoli uniknąć dodatkowych opłat i cena, jaką tam zapłacimy, będzie najniższa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *