Tanie loty do Kanady – Toronto z Warszawy za 1481 zł!

toronto warszawa

Po amerykańskim Nowym Jorku, mamy kolejną propozycję na loty za ocean. Tym razem Kanada – za loty z Warszawy do największego miasta w tym kraju – Toronto, zapłacicie tylko 1481 zł!

W tytułowej cenie polecicie w terminie 9 – 22 września. Zależnie od potrzeb, możecie wybrać się w krótszą lub dłuższą podróż, pamiętajcie że wtedy ceny mogą różnić się od tutaj podanej.

Bilety możecie kupić tutaj

Po drodze do Kanady czeka Was przesiadka w Rzymie, natomiast w drodze powrotnej, w Paryżu. Warto zwrócić uwagę na postój w stolicy Włoch. Trwa on 23 godziny więc można wybrać się na krótki city break. Naszą relację z pobytu w tym znajdziecie tutaj

Wybierając się w tak daleką podróż, warto wcześniej zarezerwować sobie noclegi. Pobyt w dobrych cenach możecie znaleźć korzystając z naszej wyszukiwarki HotelsCombined

Poniżej screen z wynikiem wyszukiwania:

warszawa toronto

Toronto jest finansowym centrum kraju, są tam największe banki, giełda, kwitnie życie artystyczne i można przebierać w klubach, dyskotekach i restauracjach.
Wieża widoczna na zdjęciu to Canada’s National Tower – jeden z głównych symboli Toronto. Na wysokości 351 metrów znajduje się restauracja, z której można podziwiać wspaniały widok na rozpościerające się w dole miasto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *