2 tygodnie na Malcie za 634 PLN!!!

malta-beach Jeśli planujecie urlop na wiosnę, to warto wykorzystać go na 2-tygodniowy wyjazd na Maltę. Jeśli nie planujecie, to…warto o niego zadbać! Bo grzech nie skorzystać z takiej oferty. Bezpośrednie loty z Krakowa na Maltę i 3* hotel z basenem za śmieszne 634 PLN za osobę!

Podróż w terminie 20 marca – 2 kwietnia. Podpowiadamy, że temperatury na Malcie na przełomie marca i kwietnia sięgają ok. 22 stopni, a więc odpowiadają tym z czerwca w Polsce. Można więc zrobić sobie wcześniejsze wakacje!

Przeloty w cenie 248 PLN w dwie strony za osobę. Podróż na pokładzie samolotów niskokosztowego przewoźnika Ryanair. Należy pamiętać, że bilety dostępne są dla wszystkich, a za tę cenę na pokład możemy zabrać dwa bagaże podręczne o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm (jeśli macie problem ze spakowaniem się w taką walizkę, poczytajcie nasz poradnik). Rezerwacji dokonujemy bezpośrednio na stronie przewoźnika Ryanair.com

Wybierając się w podróż, warto wcześniej zarezerwować sobie nocleg. My proponujemy Wam 3* hotel z basenem w cenie 773 PLN za 2 osoby (386,50 PLN za osobę) za cały wyjazd, jednak możecie też wybrać dla siebie odpowiednią ofertę, korzystając z naszej wyszukiwarki HotelsCombined.

Całkowity koszt tygodniowego wyjazdu to jedyne 634 PLN (lot + hotel) za osobę!

kra-mla
malta-hotel

Odpowiedź do artykułu “2 tygodnie na Malcie za 634 PLN!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *