4 dni na Malcie za 304 PLN (lot + 3* apartament)

fallback_backgrounds_image1Malta to najbardziej słoneczne miejsce w Europie, a temperatury w kwietniu dochodzą tam nawet do 30 stopni! Woda w morzu w kwietniu jest wystarczająco ciepła do kąpieli. Jeszcze macie wątpliwości? 😉 Bezpośrednie przeloty z Wrocławia na Maltę oraz 3* apartament, w świetnej cenie 304 PLN za osobę!

Podróż w terminie 20-24 kwietnia. Przeloty w cenie 198 PLN w dwie strony za osobę. Podróż na pokładzie samolotów niskokosztowego przewoźnika Ryanair. Należy pamiętać, że bilety dostępne są dla wszystkich, a za tę cenę na pokład możemy zabrać dwa bagaże podręczne o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm (jeśli macie problem ze spakowaniem się w taką walizkę, poczytajcie nasz poradnik). Rezerwacji dokonujemy bezpośrednio na stronie przewoźnika Ryanair.com

Wybierając się w podróż, warto wcześniej zarezerwować sobie nocleg. My proponujemy Wam 3* apartament w cenie 212 PLN za 2 osoby (106 PLN za osobę) za cały wyjazd, jednak możecie też wybrać dla siebie odpowiednią ofertę, korzystając z naszej wyszukiwarki HotelsCombined.

Całkowity koszt tygodniowego wyjazdu to jedyne 304 PLN (lot + apartament) za osobę!

wromla1hotel-malta

 

4 odpowiedzi do artykułu “4 dni na Malcie za 304 PLN (lot + 3* apartament)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *