PolskiBus.com i Żak Express łączą siły na trasie P25 Warszawa – Łomża – Ełk – Augustów – Suwałki!

polskibus, żak express

PolskiBus.com i Żak Express łączą siły na trasie P25 Warszawa – Łomża – Ełk – Augustów – Suwałki. Już od 12 maja 2016 r. linia P25 będzie obsługiwana przez najwyższej jakości autokary firmy Żak Express, natomiast już dziś rusza sprzedaż biletów na stronie internetowej Polskiego Busa.

Nowa oferta obowiązuje na kursy realizowane od 12 maja do 13 czerwca 2016 roku w ramach aktualnie dostępnego kalendarza połączeń. Tradycyjnie wszystkie bilety zakupione poprzez stronę PolskiBus.com rozpoczynają się od 1 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej.

Z ogromną przyjemnością informuję o rozpoczęciu współpracy z firmą Żak Express. Jest to pierwsza w naszej historii tego typu kooperacja, do której podchodzimy z wielkim entuzjazmem. Zdecydowaliśmy się na połączenie sił ze względu na wspólną filozofię, zorientowaną na świadczenie najwyższej jakości usług, których oczekują od nas nasi Pasażerowie. Bardzo doceniamy 20-letnie doświadczenie naszego partnera w branży transportowej, doskonałą znajomość lokalnego rynku oraz szacunek, jaki wypracował sobie przez lata działalności na Podlasiu. Jestem przekonany, że największymi beneficjentami tej koalicji będą nasi Pasażerowie, którzy zyskują nowe możliwości komfortowego podróżowania w najlepszych cenach. – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Rezerwacji dokonacie na stronie PolskiBus.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *