PolskiBus: nowe międzynarodowe trasy

polskibus, flixbus, nowe trasy, współpraca

PolskiBus nawiązuje partnerską współpracę z FlixBus, międzynarodowym przewoźnikiem posiadającym największą siatkę połączeń w Europie.

W ramach współpracy PolskiBus z FlixBus, polscy Pasażerowie zyskują zupełnie nowe możliwości wyjazdów, a podróże do największych europejskich miast będą jeszcze prostsze i bardziej przystępne. Do siatki połączeń i sprzedaży PolskiBus dodanych zostało 5 linii realizowanych przez komfortowe autokary FlixBus. Klienci PolskiBus z Polski mają w nowej ofercie aż 24 nowych zagranicznych miast – Zurych, Amsterdam, Monachium, Hamburg, Hanower, Bonn, Dortmund, Essen, Magdeburg, Braunschweig, Wuppertal-Oberbarmen, Leverkusen, Bielefeld, Bochum, Duisburg, Düsseldorf, Bremen, Oldenburg, Uplengen-Jubberde, Groningen, Friedrichshafen, Meersburg, Konstanz, Himmelkron. Miłym akcentem jest również powrót Szczecina do siatki połączeń.

Pierwsze kursy rozpoczynają się już 19 maja, a podróże można rezerwować w ramach dostępnego kalendarza połączeń. Kolejną nowością jest wprowadzenie trzeciego, przedłużonego połączenia do Berlina w ramach linii P3 Warszawa – Łódź – Poznań – Berlin. Dodatkowo PolskiBus rozszerza współpracę z firmą Żak Express na trasie P8 Warszawa – Białystok. Już od 14 czerwca autokary augustowskiego przewoźnika będą obsługiwały te połączenia w ramach nowego rozkładu jazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *