Stavanger w lipcu za 78 PLN w dwie strony

stavanger

Mamy dla Was ciekawą propozycję na spędzenie urlopu. Stavanger słynie z niezwykłych atrakcji zlokalizowanych w pobliżu miasta. Skalna półka wystająca ponad fiord na wysokości ok. 600 metrów, lub zaklinowany głaz pomiędzy pionowymi skałami na wysokości 1000 metrów to jedne z wielu miejsc wartych odwiedzin. Z Gdańska polecicie tam za 78 PLN w obie strony.

Bilety do kupienia bezpośrednio na stronie WizzAir.com. Tytułowa cena dostępna jest dla posiadaczy Wizz Discount Club ( przeczytajcie poradnik na temat członkostwa, który dla Was przygotowaliśmy)

Proponujemy termin 21 – 26 lipca. Zależnie od potrzeb, możecie wybrać się na krótszą lub dłuższą podróż, pamiętajcie że wtedy ceny mogą różnić się od tutaj podanej.

Na pokład możemy zabrać bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm (jeśli macie problem ze spakowaniem się w taką walizkę, poczytajcie nasz poradnik).

Wybierając się w podróż, warto wcześniej zarezerwować sobie noclegi. Pobyt w dobrych cenach znajdziecie, korzystając z naszej wyszukiwarki HotelsCombined.

gdańsk, stavanger, norwegia, lipiec, wizz air

2 odpowiedzi do artykułu “Stavanger w lipcu za 78 PLN w dwie strony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *