Loty do Paryża za 128 PLN w dwie strony!

paryż walentynki paris france

Bardzo dobra cena biletów lotniczych do Paryża. Z Gdańska do stolicy Francji możecie polecieć za jedyne 78 PLN w dwie strony.

Bilety do kupienia bezpośrednio na stronie WizzAir.com. Tytułowa cena dostępna jest dla posiadaczy Wizz Discount Club ( przeczytajcie poradnik na temat członkostwa, który dla Was przygotowaliśmy)

Proponujemy termin 2 – 5 grudnia. Zależnie od potrzeb, możecie wybrać się na krótszą lub dłuższą podróż, pamiętajcie że wtedy ceny mogą różnić się od tutaj podanej.

Na pokład możemy zabrać bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm (jeśli macie problem ze spakowaniem się w taką walizkę, poczytajcie nasz poradnik).

Wybierając się w podróż, warto wcześniej zarezerwować sobie noclegi. Pobyt w dobrych cenach znajdziecie, korzystając z naszej wyszukiwarki HotelsCombined.

gdansk-paryz-tanie-loty-do-paryza-francja-tanie-loty-do-francji-wdc-wizz-air

Ciekawostki:

  • Motyw Paryża pojawia się w setkach filmów m.in. „Zakochany Paryż”, „Francuski pocałunek”, „Kod da Vinci”, „Paryż, Teksas”, „Amelia”, „Pachnidło”, „13 Dzielnica”, „Ratatuj”, „Moulin Rouge!”, „Vidocq”.
  • Do 1930 roku wieża Eiffla była najwyższą konstrukcją na świecie.
  • Victor Hugo mawiał: „Wszystko, co istnieje w dowolnym miejscu na ziemi, istnieje też w Paryżu.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *