PolskiBus: Warszawska międzynarodówka za 29 PLN!

polskibus-promocja-w-polskim-busie-kod-promocyjny-kod-rabatowy

W Polskim Busie wychodzą z założenia, że każdy dzień tygodnia jest dobrym dniem na niespodziankę – dlatego w środowy poranek przygotowali dla Was promocję, jakiej stolica dawno nie widziała! Tym razem bowiem to właśnie mieszkańcy Warszawy mają fantastyczną okazję, aby wybrać się w podróż na dalekie południe, a konkretnie – do czterech pięknych europejskich stolic i to za jedyne 29 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej!

Na www.polskibus.com już teraz, czekają na Was bilety promocyjne na połączenia z Warszawy do Budapesztu, Pragi, Wiednia i Bratysławy w dniach 12-31 października, czyli aż do końca miesiąca! Na ich zakup macie czas do następnej niedzieli, 23 października, a umożliwi Wam go kod promocyjny: WWA.

Nie zapomnijcie jednak, że pula biletów za 29 PLN jest ograniczona, a chętnych nie brakuje! Promocje międzynarodowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem, więc radzimy rezerwować wyjazdy jak najszybciej, aby móc poznać urok sąsiednich stolic jesienią w najlepszej cenie.

Wybierając się w podróż, warto wcześniej zarezerwować sobie noclegi. Pobyt w dobrych cenach znajdziecie, korzystając z naszej wyszukiwarki HotelsCombined.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *