PolskiBus: Fantastyczna 8!

polskibus-promocja-polskibus-8pln-kod-promocyjny-kod-rabatowy

Wielu z Was, niecierpliwie czekało na cykliczną, poniedziałkową promocję PolskiegoBusa, która w tym tygodniu, wyjątkowo pojawia się we wtorek. Przewoźnik postanowił więc wynagrodzić nieco ten czas oczekiwania, i sprawić Wam dodatkową niespodziankę!

Na www.polskibus.com, już teraz, czeka na Was pula biletów promocyjnych w fantastycznej cenie 8 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej, na podróże w obie strony od dziś, 18 października, do niedzieli, 23 października. Tak jak w ubiegłym tygodniu tak i tym razem do Waszej dyspozycji są trasy:

  • Lublin – Warszawa
  • Rzeszów – Warszawa
  • Rzeszów – Kraków
  • a także… Katowice – Warszawa!

Do standardowej trójki, dołącza dziś czwarta, równie popularna trasa. To jednak nie koniec dobrych wiadomości: na trasie pomiędzy Katowicami, a Warszawą przewoźnik wprowadził nowe, niższe i jeszcze bardziej atrakcyjne ceny także poza promocją!

Zakup biletów za 8 PLN w wyszukiwarce połączeń, jest możliwy przy użyciu kodu promocyjnego: 8PLN, który jest ważny do piątku, 21 października włącznie. Przypominamy jednak, że promocją są objęte wybrane kursy, a liczba biletów promocyjnych jak zawsze jest ograniczona i może wyczerpać się szybciej!

Wybierając się w podróż, warto wcześniej zarezerwować sobie noclegi. Pobyt w dobrych cenach znajdziecie, korzystając z naszej wyszukiwarki HotelsCombined.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *