Weekend w Stavanger! Loty za 78 PLN!

stavanger

Mamy dla Was ciekawą propozycję na spędzenie weekendu. Stavanger słynie z niezwykłych atrakcji zlokalizowanych w pobliżu miasta. Skalna półka wystająca ponad fiord na wysokości ok. 600 metrów, lub zaklinowany głaz pomiędzy pionowymi skałami na wysokości 1000 metrów to jedne z wielu miejsc wartych odwiedzin. Z Gdańska polecicie tam za 78 PLN w obie strony.

Bilety do kupienia bezpośrednio na stronie WizzAir.com. Tytułowa cena dostępna jest dla posiadaczy Wizz Discount Club ( przeczytajcie poradnik na temat członkostwa, który dla Was przygotowaliśmy)

Proponujemy termin 18 – 19 marca 2017. Zależnie od potrzeb, możecie wybrać się na krótszą lub dłuższą podróż, pamiętajcie że wtedy ceny mogą różnić się od tutaj podanej.

Na pokład możemy zabrać bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm (jeśli macie problem ze spakowaniem się w taką walizkę, poczytajcie nasz poradnik).

Wybierając się w podróż, warto wcześniej zarezerwować sobie noclegi. Pobyt w dobrych cenach znajdziecie, korzystając z naszej wyszukiwarki HotelsCombined.

gdansk-stavanger-norwegia-wizz-air

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *