Startuje Zimowa Bonanza w PolskiBus.com! 100 000 biletów w promocyjnych cenach!

PolskiBus.com rozpoczyna nowy rok elektryzującą kampanią promocyjną! Zimowa Bonanza udostępnia Pasażerom aż 100 000 biletów w niesamowitych cenach. W tegorocznej, nowej odsłonie akcji cena biletu będzie zależała od długości podróży – odległość do 200 km to koszt 5 PLN, do 350 km – 9 PLN i powyżej 350 km – 14 PLN. Do każdej ceny należy doliczyć opłatę rezerwacyjną 1 PLN. Promocja dotyczy wszystkich połączeń krajowych i międzynarodowych obsługiwanych przez PolskiBus.com. Oferta obejmuje podróże od poniedziałku do czwartku i potrwa aż do 31 marca. Wystarczy skorzystać z kodu: BONANZA na stronie PolskiBus.com!

Przedstawiamy Zimową Bonanzę w zupełnie nowej, jeszcze bardziej atrakcyjnej odsłonie. Przekazujemy do Waszej dyspozycji aż sto tysięcy biletów w najwspanialszych cenach na rynku! Po raz pierwszy cena biletu zależy od odległości pomiędzy przystankami. Warto się spieszyć, ponieważ bilety są już dostępne, a jak zawsze obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”! Dodatkowo przygotowaliśmy dedykowaną stronę bonanza.polskibus.com, gdzie znajdują się szczegóły promocji wraz z interaktywną mapką ułatwiającą planowanie podróży – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji.

Oferta jest limitowana, a liczba promocyjnych biletów ograniczona. Zimową Bonanzą objęte są również podróże łączone. Promocyjna cena biletu na podróż z przesiadką jest natomiast łączną sumą kwot za pierwszy i drugi etap podróży. Przykładowo, Pasażerowie z Rzeszowa pojadą więc do Zakopanego za 10 PLN, a do Pragi, Wiednia czy Budapesztu – za 19 PLN. Więcej informacji znajduje się na dedykowanej stronie: http://bonanza.polskibus.com.

Wybierając się w tak daleką podróż, warto wcześniej zarezerwować sobie noclegi. Pobyt w dobrych cenach znajdziecie, korzystając z naszej wyszukiwarki HotelsCombined.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *