Tak tanio jeszcze nie było! Do San Francisco możecie polecieć za jedyne 320 PLN w jedną stronę!
Proponujemy Wam lot 27 stycznia. Zależnie od potrzeb, możecie wybrać inny termin, pamiętajcie że wtedy cena może różnić się od tutaj podanej.
Wylot ze Sztokholmu. Podróż odbywa się z przesiadką w Reykjaviku. Na pokład zabierzecie ze sobą bagaż podręczny (jeśli macie problem ze spakowaniem się w taką walizkę, poczytajcie nasz poradnik).
Rezerwacji dokonacie tutaj.
Wybierając się w podróż, warto wcześniej zarezerwować sobie noclegi. Pobyt w dobrych cenach znajdziecie, korzystając z naszej wyszukiwarki HotelsCombined.
Do Sztokholmu dostaniecie się tanio korzystając z oferty linii Wizz Air oraz Ryanair.
Ciekawostki:
- W San Francisco urodził się Bruce Lee, znany aktor i mistrz sztuk walk.
- Atrakcją San Francisco jest wyspa Alcatraz, na której znajduje się nieczynne więzienie o zaostrzonym rygorze. Jednym z więźniów na wyspie był Al Capone.
- O Alcatraz wyprodukowano wiele filmów i seriali, m.in. Ucieczka z Alcatraz z Clintem Eastwoodem, oraz Twierdza z Nicolasem Cegem i Seanem Connerym.