Tanie loty do Bangkoku! 1672 PLN w dwie strony!

Znaleźliśmy dla Was przeloty do stolicy Tajlandii w ciekawych cenach. Bilety do Bangkoku możecie kupić już za 1672 PLN w dwie strony.

Termin 6 – 18 września. Zależnie od potrzeb, możecie wybrać się na krótszą lub dłuższą podróż, pamiętajcie że wtedy ceny mogą różnić się od tutaj podanej.

Wylot ze Sztokholmu. Przesiadka w Oslo czeka Was tylko w drodze do Bangkoku, lot powrotny odbywa się bezpośrednio. Na pokład zabierzecie ze sobą bagaż podręczny oraz rejestrowany.

Bilety do kupienia tutaj.

Wybierając się w podróż, warto wcześniej zarezerwować sobie noclegi. Pobyt w dobrych cenach znajdziecie, korzystając z naszej wyszukiwarki HotelsCombined.

Do Sztokholmu  można tanio dostać się korzystając z oferty linii Wizz Air bądź Ryanair.

Ciekawostki:

  • Bangkok jest jednym z najszybciej rosnących i najbardziej dynamicznie rozwijających się pod względem ekonomicznym miast w południowo-wschodniej Azji.
  • Pełna nazwa Bangkoku w języku tajskim oznacza: Miasto aniołów, wielkie miasto i rezydencja świętego klejnotu Indry, niezdobyte miasto Boga, wielka stolica świata, ozdobiona dziewięcioma bezcennymi kamieniami szlachetnymi, pełne ogromnych pałaców królewskich, równającym niebiańskiemu domowi odrodzonego Boga; miasto, podarowane przez Indrę i zbudowane przez Wiszwakarmana
  • W Bangkoku znajduje się ok. 400 bogato zdobionych świątyń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *