Walencja w maju za 288 PLN w dwie strony

Korzystając z oferty linii Ryanair, możecie zaplanować sobie tygodniowy wypoczynek w maju nad hiszpańskim wybrzeżem. Za bilety z Modlina do Walencji zapłacicie tylko 288 PLN w dwie strony.

Proponowany przez nas termin to 23 – 30 maja. Zależnie od potrzeb, możecie wybrać się na krótszą lub dłuższą podróż, pamiętajcie że wtedy ceny mogą różnić się od tutaj podanej.

Należy pamiętać, że bilety dostępne są dla wszystkich, a za tę cenę na pokład możemy zabrać dwa bagaże podręczne o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm (jeśli macie problem ze spakowaniem się w taką walizkę, poczytajcie nasz poradnik).

Bilety do kupienia na stronie Ryanair.com

Wybierając się w podróż, warto wcześniej zarezerwować sobie noclegi. Pobyt w dobrych cenach znajdziecie, korzystając z naszej wyszukiwarki HotelsCombined.

Ciekawostki:

  • Walencja słynie ze słońca i piaszczystych plaż. Ze względu na swoje położenie na wschodnim wybrzeżu Morza Śródziemnego, słonce świeci tu przez cały rok, a temperatura prawie zawsze sprzyja wypoczynkowi na plaży.
  • Walencja słynie z bogatego życia towarzyskiego oraz wielu imprez i festynów, które stanowią dodatkowa atrakcję dla podróżnych.
  • Pierwsza w Hiszpanii prasa drukarska została zainstalowana w Walencji w 1474 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *