Ukraińska linia poleci z Szyman do Lwowa i Kijowa

Od 18 czerwca ukraińska linia Anda Air będzie latać raz w tygodniu z Kijowa przez Lwów do Olsztyna-Mazur. To nowy przewoźnik na polskim niebie, a połączenie jest sezonowe.

Zgodnie z danymi opublikowanym na stronie lotniska w Lwowie, połączenie wystartuje 18 czerwca i będzie obsługiwane raz w tygodniu, w niedziele, do 10 września.

Jak informuje ukraińskie Centrum Strategii Transportowych, połączenie będzie łączone z lotami z Kijowa-Żulian. Będzie obsługiwane w porozumieniu z tour operatorem Fairy. Nie wiadomo na razie, czy będą to loty w pełni czarterowe, czy też przewoźnik będzie sprzedawał bilety.

Rejsy będzie obsługiwał samolot mcdonnell douglas MD-83, jeden z dwóch we flocie Anda Air. Maszyna ma 167 miejsc dla pasażerów.
Przewoźnik to nowa, prywatna ukraińska linia, specjalizująca się w obsłudze połączeń czarterowych. Anda Air działa od 2016 r. i dotąd obsługiwała przede wszystkim loty między Marsa Alam w Egipcie a Akabą w Jordanii. Główną bazą linii jest jednak lotnisko w Kijowie-Żulianach. W tym roku Anda Air ma polecieć też do Splitu i Antalyi.
źródło – pasazer.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *