Nowa międzynarodowa linia na platformie PolskiBus.com! Z Wrocławia do Wiednia we współpracy z FlixBus

Na platformie PolskiBus.com, integrującej polskich i zagranicznych przewoźników, Pasażerowie mają do dyspozycji nową międzynarodową linię, realizowaną we współpracy z partnerską firmą FlixBus. Jest to wspaniała wiadomość dla mieszkańców Wrocławia, którzy zyskują połączenie z dwoma nowymi miastami w Czechach oraz możliwość rezerwacji bezpośredniej podróży do Wiednia w atrakcyjnych cenach!

W ramach rozszerzenia współpracy z FlixBus, do siatki połączeń wchodzi zupełnie nowe połączenie z Polski w kierunku Czech i Austrii. To już siódma linia tego przewoźnika dostępna w ofercie platformy www.polskibus.com. Dzięki temu mieszkańcy Wrocławia mają możliwość odbycia bezpośredniej podróży do Wiednia. Co więcej, do siatki połączeń dołączają dwa nowe czeskie miasta – Ostrawa i Ołomuniec.

Kursy będą realizowane autokarami o podwyższonym standardzie marki ADL Plaxton, posiadającymi większą ilość przestrzeni na nogi. Na przednich wyświetlaczach pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące trasy. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży Pasażerów obowiązywać będzie regulamin przewozów FlixBus, który dostępny jest pod adresem: www.flixbus.pl/warunki-przewozu.

źródło – polskibus.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *