Wilno za 78 PLN w obie strony

Bezpośrednie loty z Warszawy do stolicy Litwy – Wilna, na pokładzie linii Wizz Air za 78 PLN w dwie strony.

Bilety do kupienia bezpośrednio na stronie WizzAir.com. Tytułowa cena dostępna jest dla posiadaczy Wizz Discount Club ( przeczytajcie poradnik na temat członkostwa, który dla Was przygotowaliśmy)

Proponujemy termin 24 – 26 listopada. Zależnie od potrzeb, możecie wybrać się na krótszą lub dłuższą podróż, pamiętajcie że wtedy ceny mogą różnić się od tutaj podanej.

Na pokład możemy zabrać bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm (jeśli macie problem ze spakowaniem się w taką walizkę, poczytajcie nasz poradnik).

Wybierając się w podróż, warto wcześniej zarezerwować sobie noclegi. Pobyt w dobrych cenach znajdziecie, korzystając z naszej wyszukiwarki HotelsCombined.

Ciekawostki:

  • Aleja Gedymina w Wilnie są na 25 miejscu w świecie pod względem najdroższych ulic (na pierwszym miejscu są Pola Elizejskie w Paryżu, na drugim ul. Stolesznikowa w Moskwie).
  • 6 km na północ od Wilna, w pobliżu wsi Purnuškiai, znajduje się geograficzny środek Europy.
  • Wileński Jarmark Kaziukowy, na Wileńszczyźnie popularnie zwany Kaziukiem, zawsze rozpoczyna się w pierwszych dniach marca i trwa kilka dni. Jest to właściwie największe i najbarwniejsze święto miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *