Barcelona z Krakowa za 188 PLN w dwie strony

Linie Ryanair oferują przeloty do Barcelony w bardzo dobrej cenie. Z Krakowa polecicie tam za 188 PLN w dwie strony.

Proponowany przez nas termin to 18 – 25 stycznia 2018. Zależnie od potrzeb, możecie wybrać się na krótszą lub dłuższą podróż, pamiętajcie że wtedy ceny mogą różnić się od tutaj podanej.

Należy pamiętać, że bilety dostępne są dla wszystkich, a za tę cenę na pokład możemy zabrać dwa bagaże podręczne o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm (jeśli macie problem ze spakowaniem się w taką walizkę, poczytajcie nasz poradnik).

Bilety do kupienia na stronie Ryanair.com

Wybierając się w podróż, warto wcześniej zarezerwować sobie noclegi. Pobyt w dobrych cenach znajdziecie, korzystając z naszej wyszukiwarki HotelsCombined.

Ciekawostki:

  • Plaże w Barcelonie nie są naturalne, wybudował je człowiek i to całkiem niedawno, bo w 1992 roku a więc na Igrzyska Olimpijskie. Wcześniej w tym miejscu znajdowały się tereny przemysłowe.
  • Bazylika Sagrada Familia budowana jest od 1882 roku. Ukończenie świątyni planowane jest na rok 2026.
  • Fani futbolu stolicę Katalonii kojarzą zapewne z klubem F.C Barcelona, oraz z największym stadionem w Europie – Camp Nou. Ciekawostką jest, że inauguracyjny mecz, oficjalnie otwierający działalność obiektu, gospodarze rozegrali z reprezentacją Polski występującą pod nazwą Warszawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *