Tanie loty do Rumunii! Bukareszt za 85 PLN!

Linie Wizz Air oferują przeloty do stolicy Rumunii w atrakcyjnych cenach. Bilety z Warszawy do Bukaresztu możecie kupić za 85 PLN w dwie strony.

Bilety do kupienia bezpośrednio na stronie WizzAir.com. Tytułowa cena dostępna jest dla posiadaczy Wizz Discount Club ( przeczytajcie poradnik na temat członkostwa, który dla Was przygotowaliśmy).

Proponujemy termin 19 – 22 listopada. Zależnie od potrzeb, możecie wybrać się na krótszą lub dłuższą podróż, pamiętajcie –  że wtedy ceny mogą różnić się od tutaj podanej.

Na pokład możemy zabrać bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm (jeśli macie problem ze spakowaniem się w taką walizkę, poczytajcie nasz poradnik).

Wybierając się w podróż, warto wcześniej zarezerwować sobie noclegi. Pobyt w dobrych cenach znajdziecie, korzystając z naszej wyszukiwarki HotelsCombined.

Ciekawostki:

  • Pałac Parlamentu został zbudowany w ciągu 5 lat. Budowę nadzorował sztab 700 architektów i 20 tysięcy robotników. Prace trwały 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
  • W kraju tym w 1917 roku wydano najmniejszy na świecie banknot o nominale 10 bani (10 groszy). Ma on 2,75 cm szerokości i 3,8 cm długości.
  • W Bukareszcie istnieje Zaułek im. Józefa Piłsudskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *