WOW! Barcelona z Warszawy za 88 PLN w dwie strony

Proponujemy Wam bezpośrednie loty do stolicy Katalonii w super cenach. Z Warszawy do Barcelony polecicie za jedyne 88 PLN w dwie strony.

Bilety do kupienia bezpośrednio na stronie WizzAir.com. Tytułowa cena dostępna jest dla posiadaczy Wizz Discount Club ( przeczytajcie poradnik na temat członkostwa, który dla Was przygotowaliśmy).

Proponujemy termin 5 – 12 grudnia. Zależnie od potrzeb, możecie wybrać się na krótszą lub dłuższą podróż, pamiętajcie –  że wtedy ceny mogą różnić się od tutaj podanej.

Na pokład możemy zabrać bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm (jeśli macie problem ze spakowaniem się w taką walizkę, poczytajcie nasz poradnik).

Wybierając się w podróż, warto wcześniej zarezerwować sobie noclegi. Pobyt w dobrych cenach znajdziecie, korzystając z naszej wyszukiwarki HotelsCombined.

Ciekawostki:

  • Plaże w Barcelonie nie są naturalne, wybudował je człowiek i to całkiem niedawno, bo w 1992 roku a więc na Igrzyska Olimpijskie. Wcześniej w tym miejscu znajdowały się tereny przemysłowe.
  • Bazylika Sagrada Familia budowana jest od 1882 roku. Ukończenie świątyni planowane jest na rok 2026.
  • Fani futbolu stolicę Katalonii kojarzą zapewne z klubem F.C Barcelona, oraz z największym stadionem w Europie – Camp Nou. Ciekawostką jest, że inauguracyjny mecz, oficjalnie otwierający działalność obiektu, gospodarze rozegrali z reprezentacją Polski występującą pod nazwą Warszawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *