Dlaczego nie warto korzystać z usług Payholding?

Firma Payholding, do której należą opisywane niedawno przez nas GiełdaWalut, PlusKantor oraz Amronet działa wbrew ustalonym przez siebie zasadom. Tym samym, odradzamy korzystanie z ich usług.

W listopadowym artykule opisywaliśmy ofertę przedstawianą przez GiełdaWalut, PlusKantor oraz Amronet, należących do Payholding Sp. z o.o. Sprawdziliśmy dla Was proces zawierania umowy, przelewania pieniędzy, ich wymiany na inne waluty oraz wypłaty, a także zamykania konta.

Kilka dni po tym otrzymaliśmy maila z pretensjami, że konta są otwierane na takie same dane, przelewane są minimalne kwoty (wymienialiśmy ponad 300zł u każdego), a następnie konta są zamykane. Nie wiedzieliśmy wtedy, o którego operatora dokładnie chodzi, ponieważ nadawca maila tego nie napisał.

W odpowiedzi przekazaliśmy, że nie rozumiemy zarzutu zakładania kont na takie same dane. Nowy Klient zakładał jedno konto na swoje dane. W późniejszym czasie okazało się, nadawca pisał w imieniu trzech operatorów, ponieważ wszyscy należą do niego. Problemem więc był dla niego fakt założenia przeze mnie konta w GiełdaWalut, PlusKantor oraz Amronet…. napisaliśmy, że zarzuty Payholdnig są niepoważne. To my reklamujemy ofertę na swojej stronie więc normalne jest, że chcemy ją przetestować żeby być uczciwym wobec czytelników. Chcemy wiedzieć o czym piszemy i co polecamy, czy oferta jest faktycznie taka korzystna jak to przedstawia Firma, jak przebiega proces zakładania i zamykania konta. Nie jest to przecież zabronione. Payholding zarabia, jego oferta jest rozpowszechniana, o to w tym przecież chodzi. W odpowiedzi uzyskaliśmy informację, że Payholding nie życzy sobie naszej reklamy. A proszę bardzo, nie zależy nam na reklamowaniu dziadostwa. Są inne możliwości wymiany walut online, gdzie nie trzeba płacić za przelew pieniędzy na swoje konto jak to jest w Amronet, PlusKanor oraz GiełdaWalut.

Pomijam fakt, w jaki zostało zamknięte jedno z kont – wysłałem maila z zapytaniem O SPOSÓB ZAMKNIĘCIA KONTA. W odpowiedzi otrzymałem wiadomość – Pańskie konto zostało zamknięte, pozdrawiamy… Hmm, czy jak prosiłem o zamknięcie konta…?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *