Pod lupą – Konto Maksymalne „Konto do syta” ze Sphinx

Osoby, które skorzystają z Konta Maksymalnego w promocji „Konto do syta” mogą otrzymać 100 zł do wydania w restauracjach Sphinx oraz do 300 zł premii za Transakcje Mobilne w promocji „Mobilna premia”. 

Aby otrzymać bon o wartości 100 zł do wykorzystania w ogólnopolskiej sieci restauracji Sphinx, należy wykonać kilka bardzo prostych kroków:

  1. Zarejestrować się jako uczestnik promocji, wypełniając ten . Zgłoszenie udziału wymaga podania naszych danych osobowych, a także wyrażenia zgody na ich przetwarzanie w celach objętych regulaminem promocji.
  2. Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego na naszą skrzynkę pocztową przyjdzie wiadomość zawierająca link, za pomocą którego złożymy wniosek o otwarcie Konta Maksymalnego i wydanie karty debetowej w ramach równoległej promocji „Mobilna premia”. Uwaga – jeśli nie wykorzystamy otrzymanego linka i złożymy wniosek o otwarcie rachunku inną drogą, utracimy prawo do nagrody.
  3. Następnym krokiem prowadzącym do otrzymania premii będzie zawarcie z bankiem umowy ramowej o prowadzenie konta i wydanie karty. Komplet dokumentów dostarczy nam kurier, a naszym jedynym zadaniem będzie ich podpisanie i odesłanie na adres banku. Zawarcie umowy powinno nastąpić najpóźniej do 12 stycznia 2018 r.
  4. Ostatnimi stawianymi warunkami są: dokonanie transakcji kartą (akceptowane są także płatności z Android Pay i Masterpass) w łącznej kwocie min. 300 zł oraz przynajmniej jednorazowe zalogowanie się do systemu bankowości elektronicznej Pl@net. Na spełnienie tych wytycznych mamy czas od 1 do 31 stycznia 2018 roku.

    Kliknij tutaj, aby przejść do wniosku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *