Pod lupą – konto osobiste w Raiffeisen Banku

Wymarzone Konto Osobiste posiada wiele zalet, jedną z największych jest rosnące oprocentowanie wszystkich zgromadzonych na koncie środków oraz bezpłatne prowadzenie konta (co nie zmieni się przez cały okres jego istnienia).

Jak przedstawia Bank na swojej stronie – Konto za zero złotych, gdzie Twoje środki pracują na rachunku, a Ty masz dostęp do wygodnych płatności i dodatkowych korzyści.

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za wypłaty w Polsce z bankomatów sieci Euronet z kartą Wymarzona Visa, z wyłączeniem wypłat z bankomatów tej sieci zlokalizowanych w placówkach innych banków
  • 0 zł za „CYBER Pomoc” pierwsze na rynku ubezpieczenie (do karty Mastercard Debit) dostępne dla osób fizycznych na wypadek cyberprzestępstw
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju z kartą Mastercard Debit
  • Oprocentowanie środków już od pierwszej złotówki

Darmowa jest także pierwsza wypłata gotówki w oddziale w miesiąc, przy czym każda kolejna wynosi już 0,20%. To jednak nadal niewiele. Nie należy się jednak obawiać, ponieważ maksymalny koszt nawet przy wielkich kwotach nie przekroczy 200 złotych.

Jedyny koszt, jaki poniesie zainteresowany klient to comiesięczna opłata za kartę – mała w porównaniu z innymi bankami – która wynosi 3 złote .

Konto możecie założyć tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *