Pod lupą – Konto Proste zasady w Getin Bank

Jedna płatność kartą w miesiącu zapewnia 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce, 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za przelewy w Bankowości Internetowej i Mobilnej.

Prowadzenie konta jest bezpłatne pod warunkiem wykonania przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu. W przeciwnym razie bank pobierze opłatę w wysokości 8 zł. Bezpłatne są także przelewy krajowe przez Internet oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Posiadacz konta nie zapłaci również ani złotówki za korzystanie z karty.

Konto Proste Zasady to dobre rozwiązanie dla osób dokonujących na co dzień operacji bankowych oraz tych, które od konta oczekują przede wszystkim niskich opłat i przejrzystych warunków korzystania z rachunku.

Jak otworzyć konto?

Wypełnij wniosek

To zajmie tylko 5 minut. Potwierdzenie wypełnienia wniosku otrzymasz na podany adres e-mail. W ciągu 24 godzin Bank się z Tobą telefonicznie, aby potwierdzić dane i przyjęcie wniosku.

Podpisz umowę

O wysłaniu umowy kurierem Bank poinformuje Cię e-mailem i SMS-em. Kurier skontaktuje się z Tobą, aby ustalić termin wizyty. W ustalonym terminie kurier dostarczy do podpisu umowę.

Zaloguj się i korzystaj

Po otrzymaniu Twojej umowy Bank aktywuje konto. Potwierdzenie otrzymasz e-mailem i SMS-em.

Konto możecie założyć tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *