Pod lupą – Konto osobiste w Banku Zachodnim WBK

 

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo
  • 0 zł za smsKody
  • możliwość wyboru sposobu pobierania opłaty na karcie Dopasowanej
  • możliwość skorzystania z nagrody w postaci zwrotu 1% za płatności za rachunki – gaz, prąd, internet/TV/Telefon

To nie tylko nowoczesne i innowacyjne konto dla najbardziej wymagających klientów, ale zupełnie nowe podejście do oczekiwań klientów. Szereg dodatkowych usług, które możesz uruchamiać i zmieniać w razie potrzeby sprawia – że Konto Jakie Chcę w każdej chwili jest dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb.

Prowadzenie rachunku jest bezpłatne, podobnie jak przelewy krajowe. Opłata za kartę debetową zależy od wyboru użytkownika i wynosi 3 zł (bez możliwości uniknięcia) lub 5 zł (można uniknąć, dokonując min. 5 transakcji lub transakcji na min. 500 zł). Za wypłaty z bankomatów własnych nic nie zapłacimy, za pobranie gotówki z bankomatów obcych bank pobierze 5 zł (bezpłatnie dla osób do 26 lat).

Konto jest nowoczesne i można je dostosować do własnych potrzeb. Posiadacze rachunku mają dostęp do płatności mobilnych, (płatnych) pakietów wypłat z bankomatów i mogą uzyskać zwrot za płatności rachunków. Młodzi użytkownicy ponoszą niższe koszty obsługi rachunku i wypłat z bankomatów oraz mogą uzyskać 100 zł premii za dobre wyniki w nauce. Bank często organizuje promocje płatności mobilnych.

Konto możesz założyć tutaj.

 

Odpowiedź do artykułu “Pod lupą – Konto osobiste w Banku Zachodnim WBK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *