Z Warszawy i Katowic polecimy na Sardynię

Nowe-malowanie-WizzAir-new-livery-700x393Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły dziś uruchomienie nowych połączeń z Warszawy oraz Katowic na Sardynię, do Alghero.

Sezonowe rejsy z Katowic oraz Warszawy do Alghero rozpoczną się 18 czerwca 2016 roku i będą realizowane raz w tygodniu, w soboty.

Ilość tras na których Wizz Air operuje z katowickiego lotniska wzrośnie do 28, natomiast dla pasażerów podróżujących z Warszawy będzie to już 38 połączenie wykonywane przez Wizz Air.

Ceny biletów zaczynają się od 249 PLN w jedną stronę. Są już dostępne w sprzedaży na stronie internetowej przewoźnika WizzAir.com.
– Z wielką przyjemnością ogłaszamy kolejne, słoneczne połączenia z dwóch polskich lotnisk: Katowic i Warszawy. Sardynia słynie z malowniczych krajobrazów i doskonałych ośrodków wypoczynkowych. To piękne miejsce, aby spędzić niezapomniane wakacje. Jesteśmy przekonani, że nasza nowa oferta tanich lotów na Sardynię spotka się z zainteresowaniem polskich pasażerów, którzy nie ominą okazji, aby odwiedzić wyspę. Bilety są już dostępne w sprzedaży – powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

Odpowiedź do artykułu “Z Warszawy i Katowic polecimy na Sardynię

  1. Pingback: Ryanair zacznie latać z Modlina do Tuluzy | nonstopholidays.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *