PolskiBus: nowy kalendarz połączeń i pula biletów za 1 PLN

polskibus nowy kalendarz

Budapeszt, Wiedeń, Praga, Berlin, Bratysława, Brno a może wycieczka po Polsce? Te pełne atrakcji zagraniczne miasta oraz piękne polskie zakątki można odwiedzić podróżując z PolskiBus.com. Przewoźnik otworzył właśnie nowy kalendarz połączeń obejmujący okres od 12 maja do 13 czerwca.

Nowy kalendarz połączeń umożliwia rezerwowanie biletów na wszystkie trasy w ramach siatki połączeń PolskiBus.com oraz PolskiBusGold.com. Ceny biletów na wszystkie kursy tradycyjnie rozpoczynają się od 1 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej. Otwarcie kalendarza to fantastyczna okazja, aby zaplanować majowe i czerwcowe wypady do wielu pięknych polskich i zagranicznych miast dostępnych w ofercie przewoźnika.

Wraz z nowym kalendarzem, od 12 maja ulegnie zmianie rozkład jazdy linii P5 Warszawa – Częstochowa – Katowice – Bratysława – Wiedeń. Odjazdy i przyjazdy tej linii w Warszawie zostają przeniesione na dworzec autobusowy Metro Młociny w Warszawie. Wiąże się to nie tylko z dostępem do lepszej infrastruktury dworca, ale także ze skróceniem czasu trwania podróży aż o 30 minut na odcinku pomiędzy Warszawą a Katowicami, oraz aż o 45 minut na odcinku pomiędzy Warszawą a Wiedniem.

Bilety do kupienia na stronie PolskiBus.com

Odpowiedź do artykułu “PolskiBus: nowy kalendarz połączeń i pula biletów za 1 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *