[AKTUALIZACJA] Potwierdziły się plotki, które od kilku dni krążyły w sieci. Dziś na konferencji prasowej Wizzair poinformował, że w sezonie zimowym otworzy bezpośrednie połączenia z Katowic do Dubaju!
Loty na nowej trasie odbywać się będą 2 razy w tygodniu: w piątek i poniedziałek. Ceny od 74 PLN w dwie strony! Spieszcie się z bukowaniem, tak niskie ceny na takiej trasie nie utrzymają się długo!
Z ogromną radością dodajemy kolejną atrakcyjną trasę do naszej wciąż rozwijającej się polskiej siatki połączeń. Od 31 października WIZZ będzie łączyć Katowice z Dubajem. Jesteśmy przekonani, że nowa oferta spotka się z zainteresowaniem naszych pasażerów, którzy chętnie skorzystają z okazji niskokosztowej podróży do ciepłego przez cały rok Dubaju. Bilety na nowe połączenie dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com. Ceny zaczynają się od 199 złotych. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład! – powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.
woowww!!! a juz prawie kupilam dubaj z pragi za ponad 1100zl… mega wiadomosc!
cena kosmos!
Fajnie!
juz nie ma takch cen 🙁
Pingback: Wizz Air poleci na Wyspy Kanaryjskie! | nonstopholidays.pl