Nowy przewoźnik w Kraków Airport

Od 31 marca Izraelskie Linie Lotnicze EL-AL polecą z Krakowa do Tel Awiwu. Połączenie powraca do oferty Kraków Airport po ośmiu latach.

Od początku sezonu letniego 2017 dwa razy w tygodniu (w poniedziałki i piątki) Izraelskie Linie Lotnicze EL-AL będą latały ze stolicy Małopolski do Tel Awiwu, jednego z największych miast w Izraelu. Jest to też wygodne połączenie do Jerozolimy znajdującej się w odległości około 1 godziny jazdy samochodem od lotniska w Tel Awiwie.

Na trasie pomiędzy Krakowem a Tel Awiwem bagaż rejestrowany (1 szt. do 23 kg) jest wliczony w cenę biletu. Odprawa, tak jak na wszystkich lotach od Tel Awiwu, zaczyna się 3 godziny przed odlotem i kończy się na 1 godzinę przed odlotem. Karta pokładowa (boarding pass) dostępna jest również w formie aplikacji mobilnej na smartfonach. Na trasie będą latały samoloty B737.

Rozkład lotów (czasy lokalne)

Kraków (KRK-TLV)

11:55 – 16:40
poniedziałek, piątek

Tel Awiw (TLV-KRK)
07:50 – 10:45
poniedziałek, piątek

Izraelskie Linie Lotnicze EL-AL – narodowy przewoźnik Państwa Izrael. Działalność linii lotniczej jest wspierana przez 77 biur na całym świecie. Linie EL AL są uznawane przez IATA za jedną z najefektywniejszych i najbezpieczniejszych linii na świecie.

źródło – krakowaiport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *