Ural Airlines polecą z Moskwy do Warszawy

Rosyjski przewoźnik Ural Airlines od 17 grudnia uruchomi obsługiwane pięć razy w tygodniu loty z Moskwy-Domodiedowo do Warszawy. Będzie to trzecia linia łącząca stolice Polski i Rosji, ale pierwsza latająca na lotnisko Domodiedowo.

Ural Airlines będą latały codziennie z wyjątkiem wtorków i sobót – wynika z systemu rezerwacyjnego linii. Przewoźnik będzie wykorzystywał do obsługi połączenia airbusy A320 ze 156 miejscami na pokładzie, w tym 12 w wydzielonej klasie biznes w układzie 2-2.

Start rejsu U6 819 z Moskwy-Domodiedowo zaplanowano na godzinę 10:15 czasu lokalnego, a lądowanie w Warszawie, po ponad dwóch godzinach lotu, na 10:25 czasu lokalnego. W rejs tpowrotny samolot wystartuje o 11:20, a lądowanie w stolicy Rosji zaplanowano na 15:25.

Prywatna linia Ural Airlines oferuje obecnie 356 lotów tygodniowo ze swojej głównej bazy na lotnisku Moskwa-Domodiedowo. Pasażerowie lecący z Warszawy będą mogli przesiadać się przede wszystkich na trasach krajowych w Rosji, ale też do Armenii, Azerbejdżanu, Gruzji czy Kirgistanu.
Domodiedowo to drugie co do wielkości lotnisko obsługujące Moskwę. W 2016 r. skorzystało z niego 28,5 mln pasażerów. Obecnie z Warszawy można polecieć jedynie na lotnisko Szeremetiewo – trzy razy dziennie lata na nie Aerofłot, a dwa razy dziennie LOT.
źródło – pasazer.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *