Świetna cena bezpośrednich lotów do Lizbony. Z lotniska we Wrocławiu polecicie do Portugalii za jedyne 188 PLN w dwie strony.
Proponowany przez nas termin to 7 – 14 lutego 2018. Zależnie od potrzeb, możecie wybrać się na krótszą lub dłuższą podróż, pamiętajcie że wtedy ceny mogą różnić się od tutaj podanej.
Należy pamiętać, że bilety dostępne są dla wszystkich, a za tę cenę na pokład możemy zabrać dwa bagaże podręczne o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm (jeśli macie problem ze spakowaniem się w taką walizkę, poczytajcie nasz poradnik).
Bilety do kupienia na stronie Ryanair.com
Wybierając się w podróż, warto wcześniej zarezerwować sobie noclegi. Pobyt w dobrych cenach znajdziecie, korzystając z naszej wyszukiwarki HotelsCombined.
Ciekawostki:
- Lizbona jest starsza niż Rzym. Jest to druga najstarsza stolica europejska po Atenach.
- W Lizbonie mieszkał, oraz zmarł słynny portugalski piłkarz Eusebio, brązowy medalista i król strzelców (9 bramek) MŚ 66, zdobywca Złotej Piłki w plebiscycie „France Football” w 1965.
- Lizbona posiada najdłuższy most w Europie. Długość mostu Vasco da Gamy wynosi 17,2 km.