Pod lupą – Konto Optymalne – promocja „W drogę z kontem”

Konto osobiste BGŻ BNP Pariabas w kampanii „W drogę z kontem” pozwala klientom na otrzymanie do 400 zł premii (100 zł w ramach promocji „W drogę z kontem” oraz do 300 zł za Transakcje Mobilne).

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku – czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas (również przed połączeniem banków).

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie zgody), a następnie złożyć wniosek o Konto Optymalne z wygenerowanego dla nas linku. Na dokonanie zgłoszenia mamy czas do 22.12.2017, a na podpisanie umowy – do 12.01.2018. Organizator promocji zaznacza jednak, że pula promocyjnych wniosków wynosi 1000 sztuk i w momencie przekroczenia tej liczby możliwość rejestracji zostanie zablokowana.

A jak zgarnąć tytułową nagrodę? Aby otrzymać 100 zł premii wystarczy wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą w miesiącach styczeń – marzec 2018 na stacjach paliw (kody MCC 5541, 5542 i 5983). Jako transakcje bezgotówkowe rozumiemy tu płatności kartą na dowolną kwotę (w tym transakcje Android Pay i MasterPass).

Jeśli spełnimy powyższe warunki i ciągle będziemy posiadaczem karty i konta, to do 18.04.2018 otrzymamy wiadomość informującą o zdobyciu nagrody. 100 zł w formie przelewu zostanie przekazane na nasze konto do 30.04.2018. Aby tak się jednak stało musimy uzupełnić swoje dane do odbioru premii do 26.04.2018 (instrukcje jak to zrobić otrzymamy w mailu).

Oprócz 100 zł na start BGŻ BNP Paribas od dziś oferuje również 300 zł w formie nietypowego moneybacku za transakcje mobilne. Do zgarnięcia mamy 25 zł miesięcznie (przez rok) w postaci premii 1 zł za płatności MasterPass, Android Pay oraz… przelewy z aplikacji mobilnej.

Konto Optymalne jest rachunkiem darmowym. Nie zapłacimy również za posiadanie karty debetowej. Za darmo wypłacimy również gotówkę z bankomatów własnych banku oraz urządzeń Planet Cash. Pozostałe to koszt 5 zł.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *